Darčekové poukazy

31.12.2024 - 23:59

Darujte zážitok na Dunaji

10.00 € Kúpiť

Obdarujte svojich blízkych výnimočným zážitkom podľa ich predstáv. 

Zvoľte si sumu darčekového poukazu vo výške ako vám vyhovuje. Obdarovaný si môže vybrať ktorýkoľvek náš produkt, či sa už chce previezť popod bratislavské mosty a chce si užiť to najkrajšie z Bratislavy alebo sa chce plaviť na Devín, do Hainburgu, či Viedne. Výnimočným zážitkom je prechod cez plavebné komory v Gabčíkove a milovníci umenia a športu si užijú najviac plavbu do Čunova. 

Ak sú vaši blízki milovníci gastronómie, večera na Dunaji bude pre nich tým pravým darčekom. Pre deti máme detské párty s množstvom aktivít. 

S darčekovým poukazom si vyberie naozaj každý to, čo mu sedí najviac. 

Dačekový poukaz si môžete kúpiť online alebo nám zavolajte nám na 02 52 932 225 alebo nám napíšte na travel@lod.sk,alebo príďte k nám na Fajnorovo nábrežie 2 v Bratislave v pracovný deň od 9:00 do 16:00.

Pre kúpu online, prosíme, venujte pozornosť tejto informácii:


Náš systém je nastavený na predaj plavieb. Chceme vám však dať možnosť potešiť blízkych Darčekovým poukazom, preto sme pripravili možnosť kúpiť ich online. Aby sme vám uľahčili kúpu poukazu, pripravili sme pre vás návod, ako si Darčekový poukaz kúpiť. 

Po kliknutí na tlačidlo "KÚPIŤ", vyberte, prosíme, na obrazovke možnosť "Jednosmerný" a kliknite ne "ĎALEJ".

Zadajte množstvo, hodnota poukazu pribúda po 10 €. Môžete si tak zvoliť hodnotu, ktorá vám vyhovuje. Následne kliknite na "ĎALEJ".

Na obrazovke nižšie napíšte vaše údaje (pozor: prosíme, vypíšte vaše údaje, nie údaje obdarovaného). Nezabudnite zaškrtnúť súhlas so všeobecnými podmienkami.

Po zakúpení darčekového poukazu vám následne do 24 hod. v pracovných dňoch pošleme pekný darčekový poukaz pripravený na vytlačenie a darovanie pod stromček.

10.00 € Kúpiť