Májový nedeľný brunch na Dunaji

26.05.2024 - 11:00

Nedeľa na jednotku začína brunchom na lodi

39.00 € Kúpiť lístok

Doprajte nedeľný Brunch na lodi Harmónia! 

Brunch je kombináciou raňajok (Breakfast) a obeda (Lunch) a na lodi Harmónia ho pre vás pripravuje náš šéfkuchár, ktorý menu špeciálne pripravil pre túto príležitosť. Vychutnajte si jeho sladké i slané raňajky alebo začnite rovno obedom. Výber je na vás, ponuka je pestrá a na svoje si prídu milovníci sladkého aj slaného.

Brunch trvá tri hodiny, počas ktorých neobmedzene ochutnávate rôzne raňajkové dobroty aj teplé jedlá. Užívať si môžete krásne výhľady na hornej palube počas kotvenia lode, ale najmä počas plavby loďou. Z hornej paluby uvidíte najkrajšie výhľady. Plavba okolo dominánt Bratislavy ako napr. Bratislavský hrad, Ufo či popod mosty si vás získa.  

Naloďte sa s nami na vlnu zážitkov. Radi vás privítame na palube lode Harmónia – miesta, kde sa stretávajú chuťové pôžitky s nádhernými výhľadmi na Dunaji.


 
Rozmaznajte sa skvelým kulinárskym zážitkom  na LODI HÁRMÓNIA. Nedeľný brunch ponúka širokú škálu výborného jedla, drinkov a jedinečnú atmosféru vďaka plavbe loďou na vlnách Dunaja. Zažite tento gastro zážitok so svojou maminou a v kruhu svojich najbližších, alebo ju prekvapte špeciálnym darčekovým poukazom. 

 

Program

Príchod na loď od 11:00 h

Vyhliadková plavba 12:00 - 13:00 h

Kotvenie v prístave v čase 11:00 - 12:00 h a 13:00 - 14:00 h

Animátor pre deti  po celý čas plavby


Cena Brunchov: 

Dospelá osoba                   39 eur

Dieťa od 2 do 12 rokov      15 eur

2 x dospelý + 1 dieta         82 eur    

2 x dospelý + 2 deti           95 eur 

Dôležité informácie:

  • Internetové lístky sa dajú zakúpiť najneskôr 24 hodín pred plavbou
  • Všeobecné prepravné podmienky sú súčasťou lodného cestovného poriadku. SPaP - LOD, a.s. si vyhradzuje právo na zmenu cien, termínov a programov, vzhľadom na fakty, ktoré neboli známe v čase uzávierky lodného cestovného poriadku.
  • Uzávierka lodného cestovného poriadku na rok 2024: December 2023.
  • Plavba sa uskutoční pri minimálnom počte 50 pasažierov
  • Na túto plavbu nie je povolený vstup domácich miláčikov

39.00 € Kúpiť lístok