Svadba na lodi

Plánujete svadbu – jeden zo svojich najkrajších a najdôležitejších dní v živote, ale nenašli ste miesto, ktoré by vás chytilo za srdce? Také, ktoré je nevšedné, romantické, jednoducho výnimočné? Chcete aby ste si vy aj všetci pozvaní hostia pamätali váš svadobný deň do konca života? Prežite ho na Dunaji s plavbou na modernej výletnej lodi.

Zážitok na kľúč podľa želania

Počas vášho svadobného dňa ste najdôležitejší práve vy, milí snúbenci. A preto vás nechceme obmedzovať. Vy viete predsa najlepšie, ako má tento váš výnimočný deň vyzerať. Veríme, že my sa postaráme o to, aby všetko prebehlo podľa vašich predstáv, presne podľa vašich túžob. Pripravíme vám svadbu na kľúč podľa vašich preferencii, prispôsobíme jedálny lístok vašim chutiam a ak si budete želať, zabezpečíme DJ-a, výzdobu, hudbu, program. Ak si však niektoré zo spomínaných služieb budete realizovať sami, žiadny problém. Sme pripravení byť vám nápomocní.

Pýtate sa, či dokážeme zabezpečiť aj obrad? Odpoveď je áno! Na našej lodi môžete uzavrieť právne platné manželstvo. 

Plavba po Dunaji podľa vlastného výberu

Čo robí zo svadby na lodi výnimočnú udalosť? Plavba. Plaviť sa po Dunaji popod bratislavské mosty, k hradu Devín, do neďalekého Gabčíkova či Čilistova je niečo, čo v hoteli alebo reštaurácii vy ani vaši svadobní hostia nezažijete. Svadbou na lodi tak pripravíte nevšedný zážitok nielen sebe, ale aj všetkým vašim blízkym.

Ak si želáte menšiu svadbu do 50 ľudí, ideálnou pre vás bude loď Žilina. Ak si však predstavujete skutočne veľkolepú oslavu vášho nezabudnuteľného dňa s počtom hostí nad 50, k dispozícii vám bude naša najnovšia Harmónia – moderná, luxusná eventová loď, s ktorou zažijete skutočnú harmóniu na Dunaji.

Neváhajte si pozrieť našu svadobnú ponuku 2022. V prípade, že si nevyberiete svadobné menu z našej ponuky, vieme vypracovať menu na mieru, podľa vašich preferencií. Ak si budete želať výzdobu priestorov, DJ-a, prípadne iné služby, sme vám k dispozícii. Ak si však niektoré zo spomínaných služieb chcete realizovať sami, nie je v tom žiadny problém. Vo všetkých smeroch sme pripravení byť vám nápomocní. Parkovanie v prístave je samozrejmosťou.

SPa P- LOD a.s. si vyhradzuje právo úpravy cien vzhľadom na zvyšujúce sa náklady za pohonné hmoty a elektrickú energiu.

Na stiahnutie:

Nezáväzná objednávka

Tento formulár slúži na nezáväznú objednávku.

Kontaktné údaje