All you can eat na lodi

11.08.2022 - 18:30

29.00 € Kúpiť lístok

Vitajte! Welcome! Herzlich willkommen! Benvenuto! Bienvenue! Dobro došli! добро пожаловать! 歡迎! Vedieť v hlavnej turistickej sezóne slušne pozdraviť či privítať zahraničného návštevníka v jeho rodnej reči je výhodou a určitým prejavom úcty. Letné vyhliadkové plavby po Dunaji s večerou formou bufetových stolov a la chef sú obľúbené pre domácich, ale aj turistov celého sveta. Vďaka tomu naše, vo viacerých jazykoch aspoň základné vedomosti veľmi radi a často využívame.

Aj vy s obľubou spoznávate nových ľudí a tešíte sa keď môžete konverzovať v cudzom jazyku? Počas našej plavby popod bratislavské mosty na to budete mať s veľkou pravdepodobnosťou príležitosť. Samozrejme, ak budete chcieť. Príjemná atmosféra večernej plavby pri kvalitnom jedle z čerstvých sezónnych surovín poskytuje všetky predpoklady na neformálne rozhovory. A tie keď na našej lodi začnú, môžu ďalej pokračovať v niektorom z množstva výborných bratislavských podnikov.  

Program

Príchod na loď od 18:30 h

Večera počas vyhliadkovej plavby so živou hudbou v čase 19:00 - 20:00 h

Kotvenie v prístave v čase 18:30 - 19:00 h a 20:00 - 21:00 h

Menu

All you can eat bufet so špeciality šéfkuchára talianskej kuchyne. 

Plavba sa uskutoční pri minimálnom počte 30 pasažierov.

Dôležité informácie:

  • Počas plavby je na palube lode povinné nosenie rúšok,prísne dodržiavanie hygienických podmienok a inštrukcií posádky.
  • Internetové lístky sa dajú zakúpiť najneskôr 24 hodín pred plavbou
  • Všeobecné prepravné podmienky sú súčasťou lodného cestovného poriadku. SPaP - LOD, a.s. si vyhradzuje právo na zmenu cien, termínov a programov, vzhľadom na fakty, ktoré neboli známe v čase uzávierky lodného cestovného poriadku!
  • Uzávierka lodného cestovného poriadku na rok 2021: December 2020.

29.00 € Kúpiť lístok