Aktuality

Novinky aj plánované udalosti z paluby našich lodí

Zážitkový darček po stromček

Predvianočné obdobie je už tu a urobte aj Vy radosť Vašim blízkym, darujte im jedinečný zážitok , na ktorý nezabudnú. Zoberte ich na palubu jednej z našich lodí a ukážte im Bratislavu a okolie z inej perspektívy.

Zmena otváracích hodín

Milí klienti, radi by sme vás informovali o zmene otváracích hodín našej kancelárie. Po novom máme otvorené: PON až PIA 10:00 - 16:00

Opatrenia Covid-19 (režim OTP)

Vážení klienti pre zachovanie Vašej bezpečnosti Vás žiadame o prečítanie si dôležitých informácií a pokynov.

TRASA ČUNOVO A ČILISTOV LOĎOU AJ BICYKLOM

Plánujete výlet na bicykli z Bratislavy do Čunova , či Čilistova? Využite špeciálnu ponuku od nás , odvezte sa bicyklom a cestu späť prežite zážitkovo na našej lodi.

PLAVBA LOĎOU SO VSTUPOM DO AQUA PARKU

Letná sezóna sa blíži a my Vám chceme dopriať dovolenkovú atmosféru na Slovensku. Poďte sa s nami plaviť do Čilistova, užite si rodinnú zábavu v Aqua Sphere Xbionic a doprajte sebe a svojej rodine jednodňový dovolenkový zážitok.

ZAČIATOK PLAVEBNEJ SEZÓNY 2021

Milí klienti,  s radosťou Vám oznamuje, že od 8. mája otvárame plavebnú sezónu s plavbami Bratislavský okruh a od 15.mája začíname s plavbami na hrad Devín. Počas všetkých plánovaných plavbách sú prísne dodržiavané hygienické podmienky pre zachovanie bezpečia našich hostí a našich zamestnancov. Zároveň by sme chceli všetkých klientov upozorniť, že bufety na lodiach sú momentálne zatvorené a počas plavby nepodávame nápoje, ani jedlo. Tešíme sa na Vás!