Aktuality

Novinky aj plánované udalosti z paluby našich lodí

Študuj vodnú dopravu a cestovný ruch

Ak si študent a zaujíma Ťa práca v cestovnom ruchu či vo vodnej doprave, určite príď na Deň otvorených dverí u nás na lodi Harmónia už 8.2. a 9.2.2023 od 13:30 do 15:00. Viac informácií nájdete po rozkliknutí.

Valentín na romantickom Dunaji

Milí klienti, radi by sme vás pozvali na našu prvú Večeru na Dunaji v roku 2023 - Valentín na luxusnej lodi. Už 14.2.2023 môžete zobrať svoju drahú polovičku a užiť si spolu romantický večer s výhľadom na vysvietenú Bratislavu. Lístky sú už v predaji.

Vydajte sa na plavbu za gastronomickými skvostmi vo Viedni

Zažite ultimátne kulinárske dobrodružstvo s našou novou gastronomickou plavbou do Viedne. Začnite deň výbornými raňajkami. Užite si pokojný obed pri šume Dunaja a keď prídete do Viedne, využite 4-hodinovú prestávku na prehliadku slávnych pamiatok. Po ceste domov si vychutnáte chutnú večeru a výhľad na panorámu Bratislavy. Naša gastronomická plavba je perfektnou kombináciou relaxu, kultúry a gastronómie. Tak príďte a zažite s nami nezabudnuteľnú kulinársku cestu do Viedne!

Informácie k cestovným lístkom

V prípade kúpy cestovného lístka cez našu webovú stránku je potrebné kontaktovať cestovnú agentúru kvôli názvu lode, čísla pontónu a nástupišťa. Tel: +421 2 529 32 226 Mail: travel@lod.sk Ďakujeme, tím LOD