Aktuality

Novinky aj plánované udalosti z paluby našich lodí

Večera La dolce Vita

Len vy, dobré jedlo a jemný šum Dunaja. Takto vyzerajú naše Večere na Dunaji. Ak by ste aj vy chceli zažiť takúto atmosféru, tak si rezervujte miesto na našu ďaľšiu večeru - ALL YOU CAN EAT v talianskom štýle už 11.8.2022!

Zrušenie plavby

Vážení klienti, chceli by sme vás upozorniť, že: Dňa 13.8.2022 - sú zrušené všetky plavby Bratislavský okruh. Gabčíkovský okruh je zmena termínu z 21.8. 2022 na 20.8.2022. Za pochopenie ďakujeme. Tím LOD

Bratislava = korunovačné mesto

Bratislava sa opäť stane Prešporkom! Príďte si vychutnať pohľad na korunovačné mesto priamo z brehu Dunaja a využite zľavu s Bratislava City card. Tešíme sa na Vás. 

Koncert Petra Lipu 9.9.2022

Vážení návštevníci, radi by sme vás informovali, že po skúsenosti z prvého koncertu Petra Lipu sme sa rozhodli presunúť druhý koncert na našu väčšiu loď Harmónia. Dúfame, že táto loď zabezpečí väčší komfort a lepší zážitok.

Konferencia Globsec

Na začiatku júna sa v Bratislave konala svetová konferencia Globsec a my sme boli jej súčasťou! Viac informácií sa dozviete po kliknutí na príspevok.

Tip na školský výlet

Hľadáte originálny tip na školský výlet pre vaše deti alebo vašich žiakov? Neprehliadnite našu špeciálnu ponuku pre rodiny, alebo pre školy na najobľúbenejšie plavby, či už na hrad Devín, kde môžete okrem krás Bratislavy a okolitej prírody “naživo” spoznávať aj históriu našej krajiny. Alebo sa rozhliadnite po Bratislave z inej perspektívy a spoznajte z paluby lode aj zákutia, ktoré na brehu často prehliadame.

ZAČIATOK PLAVEBNEJ SEZÓNY 2022

Milí klienti,  s radosťou Vám oznamujeme, že od 23. apríla otvárame plavebnú sezónu s plavbami Bratislavský okruh, s plavbami na hrad Devín a večerami na Dunaji. Tešíme sa na Vás!

TRASA ČUNOVO A ČILISTOV LOĎOU AJ BICYKLOM

Plánujete výlet na bicykli z Bratislavy do Čunova , či Čilistova? Využite špeciálnu ponuku od nás , odvezte sa bicyklom a cestu späť prežite zážitkovo na našej lodi.

PLAVBA LOĎOU SO VSTUPOM DO AQUA PARKU

Letná sezóna sa blíži a my Vám chceme dopriať dovolenkovú atmosféru na Slovensku. Poďte sa s nami plaviť do Čilistova, užite si rodinnú zábavu v Aqua Sphere Xbionic a doprajte sebe a svojej rodine jednodňový dovolenkový zážitok.