Oslava narodenín na lodi

Dospelý alebo dieťa? Oslava na lodi je nezabudnuteľný zážitok v každom veku

Chcete svojich hostí prekvapiť niečím výnimočným? Pripravte oslavu na lodi, na ktorú sa nezabúda. 

Loď je výnimočným miestom s obrovským množstvom možností - môžete sa plaviť a dopriať zúčastneným nádherné výhľady na Bratislavu i okolie, môžete len kotviť. 

Jednou z najdôležitejších vecí na skvelej oslave je výborné jedlo. Na to naše sa môžete naozaj spoľahnúť - náš šéfkuchár Tomáš Nitray a jeho tím pripravujú lahodné jedlo vždy čerstvé vo svojej kuchyni priamo na lodi Harmónia. 

Ak chcete svoju oslavu obohatiť o program, pripravíme ho podľa vašich preferencií - od reprodukovanej hudby, cez koncert kapely, kúzelníka, až po kvízový večer či barmanskú šou. Máme overených dodávateľov na výzdobu, a tak lodi dodáme šmrc pre váš event presne podľa vášho vkusu. Je len na vás, akú máte predstavu. Radi vám pomôžeme ju naplniť.

Fotogaléru z oslavy narodenín na lodi si môžete pozrieť TU.

Ste oslávenec a my urobíme všetko pre to, aby ste sa cítili u nás výnimočne. 

Oslávte narodeniny svojho dieťaťa na lodi počas Detskej párty

Mať oslavu počas námorníckej párty alebo Harry Potter párty je jedinčný a nezabudnuteľný zážitok pre všetky deti. Pre vášho oslávenca a jeho hostí pripravíme slávnostný stôl. Program párty si narodeninová partia užije spolu s ostatnými deťmi. Nemusíte teda vymýšľať program, o ten sa postaráme. A ako to už na našich párty býva, deti sa nezastavia. Spolu s animátormi a Michalom Domonkošom - moderátorom našich detskýchakcií, sa postaráme o to, aby bola táto oslava nezabudnuteľným zážitkom. 

Ak chcete mať detskú párty ako uzavretú spoločnosť, žiaden problém. Program vám pripravíme podľa našich tematických párty alebo aj akýkoľvek iný. Náš kreatívny tím sa rád zhostí každého zadania. 

Ako vyzerajú detské párty na lodi Harmónia si pozrite TU.

TIP: narodeniny môžete osláviť aj počas ktorejkoľvek inej plavby. Stačí nám dať vedieť a pripravíme vás stôl pre vašich hostí. 

Narodeninovú párty vám pripravíme na mieru: 

  • Menu - vyberte si z našich balíčkov alebo menu vyskladáme na mieru podľa vašich požiadaviek - alergie a intolerancie nie sú problém
  • Program - od príjemného posedenia až po párty či kreatívny program 
  • Bez plavby alebo s plavbou - od obľúbenej plavby popod bratislavské mosty až po Viedeň
  • Výzdoba podľa vašich preferencií

Chcete sa dozvedieť viac? Napíšte nám na charter@lod.sk alebo nám zavolajte: +421 2 529 32 224