Harry Potter párty na lodi Harmónia

23.08.2024 - 14:30

Slizolínov potomok otvoril Tajomnú komnatu - loď Harmónia. Harry spolu s priateľmi sa musia tomuto nebezpečenstvu postaviť čelom.

15.00 € Kúpiť

Párty plná kúziel, čarovného sveta a zábavy. Vyhrá Draco Malfoy alebo Harry Potter? Na koho stranu sa pridáte? 

Aguamenti! Veru voda nám chýbať nebude. Tá v Dunaji. A my si na lodi Harmónia užijeme to najlepšie Harry Potterovské popoludnie s animátormi a čarovným svetom. Samozrejme, plavba loďou popod bratislavsé mosty nemôže chýbať.

Prezlečte sa za svojho obľúbeného hrdinu a vstúpte do ríše kúziel a čarodejníkov.

 

Má vaše dieťa v tomto období narodeniny?
Naše párty sa stali aj obľúbeným miestom narodeninových osláv. Pripravíme vám stôl pre oslávenca a jeho hostí a podľa požiadaviek pripravíme aj výzdobu a občerstvenie.
 

Program:

Príchod na loď: od 14:30 hod.

Aktivity pre deti počas celej akcie

Plavba loďou – Bratislavský okruh: 16:45 – 17:30 hod.

Ukončenie akcie: 18:00 hod.

 

Aktivity

Harry Potter wellcome drink pre deti

Škola kúziel

Súťaž o najlepší kostým

Maľovanie na tvár

Súťaže pre kreatívne aj šantivé detičky 

 

Pre malých aj veľkých hladošov je pripravený bar so špecialitami nášho šéfkuchára. Osviežia vás drinky, vybrať si môžete z bohatej ponuky.

Cena lístka
Dospelá osoba € 19,00
Dieťa vo veku 2-12 r. € 15,00 
Rodinný lístok 2 dospelí + dieťa 12 rokov € 45, 00
Rodinný lístok 2 dospelí + dve deti do 12 rokov € 55, 00

Loď Harmónia kotví na pontóne č. 15 pri Starom moste. 

V cene je zahrnuté:

  • Welcome drink pre dospelých
  • Aktivity pre deti
  • 45 – minútová plavba po Dunaji

Internetové lístky sa dajú zakúpiť najneskôr 24 hodín pred plavbou. V prípade, že je internetový lístok nie je v termíne viac ako 24 hodín pred plavbou možné zakúpiť znamená to, že linka je už plne obsadená alebo uzatvorená súkromnou spoločnosťou. V prípade , že máte záujem o kúpu lístkov v čase  menej ako 24 hodín odporúčame telefonické overenie a vytvorenie rezervácie na tel. čísle:  +421 2 52 932 226, alebo e-mailom na travel@lod.sk.


Služby

  • Počas plavieb na palube ponúkame nápoje aj občerstvenie. 
  • Pri stoloch je voľné sedenie. Ak ste skupinka a chcete si rezervovať stôl, napíšte nám na travel@lod.sk alebo zavolajte na +421 2 529 32 226

Dôležité informácie:

  • Internetové lístky sa dajú zakúpiť najneskôr 24 hodín pred plavbou. Neskôr je možné lístky zakúpiť osobne v pokladni. V prípade, že máte záujem o kúpu lístkov v čase menej ako 24 hodín, odporúčame telefonické overenie a vytvorenie rezervácie na tel. čísle: + 421 2 52 932 226, alebo e-mailom na travel@lod.sk.
  • Všeobecné prepravné podmienky sú súčasťou lodného cestovného poriadku. SPaP - LOD, a.s. si vyhradzuje právo na zmenu cien, termínov a programov, vzhľadom na fakty, ktoré neboli známe v čase uzávierky lodného cestovného poriadku.
  • Akcia sa ukutočnú pri minimálnom počte 100 pasažierov
  • UPOZORNENIE: Počas párty sa bude robiť foto a videozáznam, ktorý môže byť použitý na webe a sociálnych sieťach LOD, ako aj v propagačných materiáloch LOD
  • Uzávierka lodného cestovného poriadku na rok 2024: December 2023.

15.00 € Kúpiť