Detská oslava narodenín na lodi

Oslava narodenín počas detskej párty alebo Brunchu. Narodeniny, na ktoré sa nezabúda.

Chcete pre svoje dieťa výnimočnú oslavu, na ktorú budú spomínať deti aj dospelí? 

Loď je ideálne miesto. Plavba loďou na narodeniny je naozaj "cool", ako by povedali deti. 

Prosíme, informujte nás dopredu, že sa jedná o oslavu narodenín, aby sme vám mohli rezervovať stôl podľa počtu hostí. Radi vyhovieme vašim predstavám o nazdobení stola, stačí sa s nami spojiť, aby sme si prešli vaše predstavy. Napíšte nám na travel@lod.sk alebo zavolajte na 02 52 932 226.

Oslava narodenín počas detskej párty na lodi Harmónia

Detské párty sú plné smiechu, hier a skvelej zábavy. Mať oslavu narodenín počas takejto párty je naozaj zážitok. detské párty majú vždy svoju tému - môžete tak vstúpiť do sveta námorníkov, pirátov, či Harryho Pottera. Naši animátori prevedú deti rôznymi stnovišťami, na svoje si prídu šantivé aj kreatívne detičky. Na detských párty tancujeme, maľujeme, zdolávame prekážky, súťažíme... Pre vášho oslávenca a jeho hostí pripravíme narodeninový stôl a o úžasný program majú vďaka párty postarané. Detská párty vyvrcholí plavbou loďou popod bratislavské mosty. 

 

Oslavana narodenín počas Brunchu

Nedeľný Brunch na lodi Harmónia je spojením skvelého jedla, pohody a krásnych výhľadov počas plavby. O deti sa postará animátor, rodičia si môžu vychutnať chvíle pohody. Narodeninový stôl vám pripravíme a o deti sa postaráme. Všetci si tak vychutnáte oslavu podľa svojho gusta. Nedeľa je ako stvorená pre túto príležitosť. 

Ak chcete skombinovať oslavu so športom či kultúrou a vytvoriť tak deťom aj dospelým zaujímavý program, bude pre vás ten pravý Brunch spojený s plavbou do Čunova. Počas dvojhodinovej prestávky v Čunove môžete navštíviť galériu Danubiana alebo sa prejsť prírodou, či ísť za adrenalínovými zážitkami do Areálu Divoká voda. 

 

Oslava narodenín počas plavby

Vyberte si kratší Bratislavský okruh alebo výlet na Devín, užite si ako rodina krásny narodeninový výlet alebo na takúto plavbu zavolajte malých kamošov a kamošky oslávenca. Dajte nám dopredu vedieť o vašom špeciálnom dni a my vám pripravíme narodeninový stôl pre oslávenca a jeho hostí.