Augustový brunch spojený s plavbou do Čunova

10.08.2024 - 10:00

Víkend na jednotku začína brunchom na lodi

49.00 € Kúpiť lístok

Sobotný čas nemusíte tráviť varením. Prežite ho zmysluplnejšie! Doprajte si dlhší spánok, venujte sa rodinke, kamarátom či známym a príďte si užiť príjemnú plavbu loďou do Čunova, spojenú s chutným Brunchom. 

Počas brunchu sa budete plaviť do nádherného Čunova a užijete si najkrajšie výhľady na Bratislavu z vyhliadkovej lode Harmónia.

Čas môžete tráviť na klimatizovanej spodnej palube alebo si užívať slniečko s chutnými jedlami a drinkami na vrchnej palube. Kombinácia výborného jedla, krásnych výhľadov a jedinečnej atmosféry aká je len na Dunaji napovedá. 

Brunch spojený s plavbou do Čunova organizujeme v mesiac august len 10.8.2024. Nevynechajte túto špeciálnu plavbu a užijete si s nami krásnu sobotu. Lokalita Čunovo nachádzajúca sa v okolí Dunaja ponúka množstvo skvelých typov na trávenie voľného poobedia. Počas prestávky v Čunove si môžete užiť príjemnú prechádku,využiť tento čas na športové vyžitie v areáli Divoká voda, alebo navštíviť galériu Danubiana Meulensteen Art. 

Brunch bude servírovaný počas plavby do Čunova, následne bude loď v lokalite Čunovo kotviť 2 hodiny na pontóne SPAP pri areáli Divoká Voda, program počas kotvenia je ľubovoľný, záleží na vašej preferencii. 


Program

Príchod na loď 10:00 h

Vyhliadková plavba v smere do Čunova 10:00 - 11:00 h

Kotvenie v Čunove oproti vodného areálu Divoká voda 11:00 - 13:00 h 

Vyhliadková plavba v smere do Bratislavy 13:00 - 14:30 h


Cena 

Dospelá osoba                   49 eur

Dieťa od 2 do 12 rokov      20 eur

1 dospelí + 1 dieta             61 eur        

2 x dospelý + 1 dieta         99 eur    

2 x dospelý + 2 deti           110 eur 

Dôležité informácie:

  • Internetové lístky sa dajú zakúpiť najneskôr 24 hodín pred plavbou
  • Všeobecné prepravné podmienky sú súčasťou lodného cestovného poriadku. SPaP - LOD, a.s. si vyhradzuje právo na zmenu cien, termínov a programov, vzhľadom na fakty, ktoré neboli známe v čase uzávierky lodného cestovného poriadku.
  • Uzávierka lodného cestovného poriadku na rok 2024: December 2023.
  • Plavba sa uskutoční pri minimálnom počte 50 pasažierov
  • Na túto plavbu nie je povolený vstup domácich miláčikov

49.00 € Kúpiť lístok