Výlety pre deti

Jednodňové výlety pre deti v exteriéri na palube lode, rezervácia lode na plavbu Bratislavský okruh , Devín alebo Čunovo. Vhodné ako školský výlet alebo tábor pre deti.

Rezervujte si jednu s našich lodí , ktoré sú úžasným miestom na organizáciu JEDNODŇOVÉHO výletu pre školské skupiny, či tábory.

Lode sú bezpečným miestom pre Vás a všetky detičky, pretože každá z našich lodí disponuje exteriérovou rozľahlou palubou. Vaše ratolesti zažijú úžasnú atmosféru plavby loďou s výhľadom na okolité mesto, či prírodu. Zážitok pre nich vieme doplniť animačnými službami, programom, či drobným občerstvením .

Všetky naše prevádzkované lode sú pravidelne dezinfikované a dodržiavame prísne hygienické zásady. Výber plavby je na Vašom rozhodnutí, jednou z najobľúbenejších je plavba na hrad  Devín s 2 hodinovou prestávkou na Devíne, ktorú viete využiť na návštevu hradného areálu alebo prechádzkou v prípade v okolí hradu.

Pre každú školu vieme v spolupráci s naším partnerom SATUR TRANSPORT zabezpečiť autobusovú dopravu priamo zo školy až k lodi a späť, za veľmi výhodných cenových podmienok.

SPa P- LOD a.s. si vyhradzuje právo úpravy cien vzhľadom na zvyšujúce sa náklady za pohonné hmoty a elektrickú energiu.

Nezáväzná objednávka

Tento formulár slúži na nezáväznú objednávku.

Kontaktné údaje