Sladký teambuilding na lodi

Zorganizujeme Vám teambuilding šitý na mieru podľa zamerania a cieľov Vašej firemnej stratégie , ktorý zlepší Vaše obchodné aktivity a zvýši spokojnosť Vašich zamestnancov a tým aj Vašich zákazníkov.

Témou sladkého teambuidingu je pochutina, ktorú pozná každý. Áno, myslíte si správne – ČOKOLÁDA. Na lodi môžete ochutnať jej rôzne tvary, príchute, či farby. 

 

Dozviete sa o farbe, štruktúre, lesku a chuti. Naučíte sa kombinácie čokolády s vínom a vychutnáte si kvalitný sortiment rôznych druhov čokolád.

 

Spojenie degustácie s plavbou po Dunaji na luxusnej eventovej lodi znamená dokonalý pôžitok, nielen pre Vaše chuťové poháriky , ale aj pre Vašu dušu.

 

PÁRTY BOX

Pre vašich klientov a účastníkov teambuildingu  pripravíme teambuildingové party boxy, plné párty občerstvenia, zábavných dekorácií v spojitosti s témou vášho teambuildingu, tak ako aj darčekových predmetov reprezentujúcich vašu firmu. Uvidíte, že obsah party boxu môže nielen chutiť, ale aj zabaviť.

Párty box  umocní pocit párty a zostane príjemnou spomienkou.

BEZPEČNOSTNÉ INFORMÁCIE COVID 19

  • Spap- lodná osobná doprava zaručuje dodržiavanie hygienických opatrení počas všetkých akcií na lodi
  • Zamestnanci Spap- lodná osobná doprava pravidelne dezinfikujú priestory lode
  • Posádka a obsluhujúci personál chráni bezpečnosť klientov nosením rúšok a rukavíc
  • V prípade firemných a súkromných akcií sa organizátor akcií zaručuje , že svojich klientov bude informovať o dodržiavaní všetkých bezpečností opatrení . Pri organizácií akcií s Vami prediskutujeme všetky aktuálne opatrenia ( odporúčané dodržiavanie rozostupov, nosenie rúšok atď) tak, aby ste mali všetky dôležité a aktuálne informácie a Vaši klienti boli v bezpečí počas celej akcie. 

Na stiahnutie:

Nezáväzná objednávka

Tento formulár slúži na nezáväznú objednávku.

Kontaktné údaje