Oslava na lodi

Najlepšia oslava je na lodi počas plavby po Dunaji. Oslávte svoje jubileum, či akúkoľvek rodinnú oslavu na netradičnom mieste, priamo na palube jednej z našich lodí. Spolu s rodinou si vychutnáte okrem chutného jedlo, ktorého vám pripravíme aj krásny výhľad na Bratislavu priamo z paluby lode.

Je mnoho významných životných jubileí a každé je niečím výnimočné. Ak hľadáte pre svoju oslavu priestor, ktorý je nevšedný, netradičný a ťažko porovnateľný, práve ste ho našli. Okrúhle narodeniny, športový úspech, pracovné povýšenie, krstiny, zásnuby, výročie svadby, maturita či promócia sú dôvodom pre oslavu vo veľkom štýle.

Pozvite svojich hostí na našu krásnu loď a prežite večer, na ktorý nezabudnete. Plavbu po Dunaji, catering, hudbu program a všetky služby prispôsobíme vašim predstavám tak, aby ste si vy a vaši hostia mohli oslavu dokonale vychutnať a uchovať vo vašich spomienkach.

PÁRTY BOX

Pre vašich účastníkov pripravíme  party boxy, plné párty občerstvenia, zábavných dekorácií v spojitosti s témou vašej oslavy, tak ako aj nezabudnuteľné darčekových predmety. Uvidíte, že obsah party boxu môže nielen chutiť, ale aj zabaviť.

Párty box umocní pocit párty a zostane príjemnou spomienkou.

SPa P- LOD a.s. si vyhradzuje právo úpravy cien vzhľadom na zvyšujúce sa náklady za pohonné hmoty a elektrickú energiu.

Nezáväzná objednávka

Tento formulár slúži na nezáväznú objednávku.

Kontaktné údaje