Konferencia na lodi

Konferencia na Dunaji v blízkosti Starého mesta. Organizujete konferenciu? Poďte na loď a plavte sa po Dunaji, v blízkosti Starého mesta, kde vás nikto a nič nebude rušiť. Počas konferencie si okrem iného môžete vychutnať výhľad priamo z paluby lode.

Konferencia na lodi má svoje čaro a mnoho praktických výhod. Ste v blízkosti centra hlavného mesta, avšak zároveň dostatočne ďaleko od jeho ruchu. Počas prestávok môžu účastníci konferencie zrelaxovať pri krásnych výhľadoch na bratislavské dominanty, v pokoji formálne aj neformálne diskutovať pri šume vĺn Dunaja a vy ako organizátor máte istotu, že okrem kvalitne zorganizovanej konferencie zabezpečíte svojim hosťom aj silný „nepracovný“ zážitok.

 

 

PÁRTY BOX

Pre vašich klientov a účastníkov teambuildingu  pripravíme teambuildingové party boxy, plné párty občerstvenia, zábavných dekorácií v spojitosti s témou vášho teambuildingu, tak ako aj darčekových predmetov reprezentujúcich vašu firmu. Uvidíte, že obsah party boxu môže nielen chutiť, ale aj zabaviť.

Párty box umocní pocit párty a zostane príjemnou spomienkou.

 

BEZPEČNOSTNÉ INFORMÁCIE COVID 19

  • Spap - lodná osobná doprava zaručuje dodržiavanie hygienických opatrení počas všetkých akcií na lodi
  • Zamestnanci Spap- lodná osobná doprava pravidelne dezinfikujú priestory lode
  • Posádka a obsluhujúci personál chráni bezpečnosť klientov nosením rúšok a rukavíc
  • V prípade firemných a súkromných akcií sa organizátor akcií zaručuje , že svojich klientov bude informovať o dodržiavaní všetkých bezpečností opatrení . Pri organizácií akcií s Vami prediskutujeme všetky aktuálne opatrenia ( odporúčané dodržiavanie rozostupov, nosenie rúšok atď) tak, aby ste mali všetky dôležité a aktuálne informácie a Vaši klienti boli v bezpečí počas celej akcie. 

Na stiahnutie:

Nezáväzná objednávka

Tento formulár slúži na nezáväznú objednávku.

Kontaktné údaje