Husacina na lodi

Fantastická husacina na lodi s neopakovateľnou atmosférou. Hľadáte netradičné miesto pre organizovanie tradičnej husaciny? Príďte na loď a zažite neopakovateľnú atmosféru počas plavby po Dunaji.

Voňavá, chrumkavá, lahodná. Presne tak si predstavujeme tradičnú husacinku. Mňam! Čo tak zorganizovať tú tohtoročnú trochu netradične, možno štýlovejšie a zaujímavejšie?

Prekvapte partiu či kolegov z práce a pozvite ich na príjemnú plavbu po Dunaji v modernej vyhliadkovej lodi. Husacina na lodi je nevšedný zážitok, ktorý si vaši hostia budú pamätať. Náš šéfkuchár sa s radosťou postará o mlsné jazýčky aj tých najnáročnejších gurmánov a naši barmani zase o dostatok kvalitného vínka, pivka či miešaných drinkov. Každá husacinka musí byť predsa náležite zaliata...

Odporúčané Menu

Predjedlo Kačacia paštéta s opekanými mandľami, mangové pyré
Hlavné jedlo Pečené husacie stehno, červená kapusta, zemiakové lokše, knedľa
Dezert Gaštanové pyré s vanilkovou zmrzlinou, šlahačkou a jahodami

Cena : 29 eur s DPH / osoba + plavba a hudobná produkcia na požiadanie

PÁRTY BOX

Pre vašich klientov a účastníkov teambuildingu  pripravíme teambuildingové party boxy, plné párty občerstvenia, zábavných dekorácií v spojitosti s témou vášho teambuildingu, tak ako aj darčekových predmetov reprezentujúcich vašu firmu. Uvidíte, že obsah party boxu môže nielen chutiť, ale aj zabaviť.

Párty box umocní pocit párty a zostane príjemnou spomienkou.

SPa P- LOD a.s. si vyhradzuje právo úpravy cien vzhľadom na zvyšujúce sa náklady za pohonné hmoty a elektrickú energiu.

Nezáväzná objednávka

Tento formulár slúži na nezáväznú objednávku.

Kontaktné údaje