Aktuality

Aktuality

Zažite netradičný Silvester na lodi Harmónia s jedinečným výhľadom na ohňostroj

Nechcete zažívať posledné dni roka ako doteraz? Stále váhate kam na Silvestra, aby to stálo za to? Máme pre Vás originálnu ponuku. Prežite nezabudnuteľný silvestrovský večer s priateľmi na palube novej luxusnej eventovej lode Harmónia a vychutnajte si panorámu Dunaja priamo pod holým nebom, kde spolu privítame rok 2020 v grandióznom štýle so sprievodným programom a výborným jedlom pripravovaným v lodnej kuchyni. Zažijete situáciu, kedy nemusíte riešiť prípravu silvestrovského občerstvenia, pretože o všetko sa postaráme my.

Zažite netradičný Silvester na lodi Harmónia s jedinečným výhľadom na ohňostroj

Sprievodný program zahŕňa:

  • živú hudbu + DJ,
  • 2 hodiny výletnej plavby luxusnou loďou Harmónia po Dunaji,
  • welcom drink + fľaša sektu: 0,7 l /2 osoby alebo 0,33 l na polnočný prípitok
  • päťchodovú večeru

Predjedlo: Carpaccio zo sviečkovice s rukolou a caparami

Polievka: Consome z bažanta, zelenina julienne, žemľové knedličky

Medzichod: Zapekané cannelloni s domácim pestom a rukolou

Hlavné jedlo:Teľací steak , zemiakovo-hľuzovkové pyré, karamelizovaná šalotka, tymianový jus

Dezert: Čokoladový cheesecake s jedlými kvetmi

  • o polnoci sa zahrejeme výbornou polnočnou kapustnicou.

Cena na osobu je 139 eur.

Pri kúpe lístka do 1.12.2019 v našej CK platí zľava -20% !

Informácie o luxusnej eventovej lodi Harmónia

Loď Harmónia pochádza z Turecka. Aktuálne je súčasťou flotily Slovenských plavieb a prístavov – lodnej osobnej dopravy (LOD). Ide o najväčšiu eventovú loď, ktorá sa bude plaviť po Dunaji, to znamená, že okrem plavieb po Dunaji bude predovšetkým slúžiť na usporiadanie netradičných eventov ako sú firemné, či súkromné akcie, rôzne večierky, konferencie, recepcie, bankety, teambuildingy, pracovné raňajky a iné. Kapacita Harmónie je až 420 osôb. Nachádzajú sa tu 2 paluby. Dolná krytá paluba je určená pre 200 osôb. Horná vyhliadková paluba ponúka priestor pre 220 osôb s rozlohou až 230 m2.

Na lodi sa nachádza kompletne vybavená kuchyňa, čiže jedlá sú pripravované priamo na lodi. Nemusíte sa báť, že by bolo jedlo studené. Okrem kuchyne má eventová loď Harmónia k dispozícií moderné technické vybavenie (ozvučenie oboch palúb, osvetlenie, dataprojektor, TV). Nie je problém zorganizovať svadbu, koncert, či firemné posedenie.

Kúpiť lístok
Radi by ste dostávali newsletter do Vašej schránky? Odoberať
Partneri

Pri používaní tejto stránky dochádza k spracovaniu cookies, ktoré nám pomáhajú zvyšovať kvalitu služieb. Spracovaniu cookies zabránite zmenou nastavenia v internetovom prehliadači.

Zobraziť viac informácií Rozumiem