Plavebnú sezónu 2024 otvoríme 20. - 21. 4.

Nenechajte si ujsť jedinečnú príležitosť navštíviť miesta, ktoré nie sú bežne verejnosti prístupné

Plavebnú sezónu začíname veľkolepo

Sú miesta, ktoré nie sú verejnosti dostupné. Ale sú veľmi zaujímavé. Práve preto urobíme počas otvorenia sezóny výnimku a zoberieme vás na výnimočné miesto, do Zimného prístavu. Uvidíte historický lodný výťah a  loď Šturec v Južnom bazéne. Budeme pokračovať do Severného bazénu, kde si pozriete prekladisko sypkých materiálov. Množstvo starších plavidiel, obrovské žeriavy a iné zaujímavosti, ktoré sa len tak nevidia. Bratislavský  predĺžime o 15 minút za nezmenenú cenu. Lístky si už teraz môžete kúpiť TU.

Otvorenie sezóny 2024 bude počas Bratislavských mestských dní. Máme radi Bratislavu a sme jej hrdou súčasťou, preto sme sa rozhodli podporiť tieto dni a pripomenúť si slávny Propeller, ktorý bol kedysi neoddeliteľnou súčasťou Bratislavy. V sobotu 20.4. bude Propeller premávať od 12:00 – 15:00. Na túto plavbu je potrebné sa registrovať. Všetky informácie budú zverejnené na stránke bkis.sk.

Príďte na loď Harmónia počas víkendu 20.4. - 21.4. 2024
Loď bude počas otvorenia sezóny kotviť na pontóne 44, kde je aj predajné miesto našich plavieb. Príďte si k nám oddýchnuť, vychutnať si dobrý drink na hornej palube s krásnym výhľadom alebo načerpať sily chutným jedlom od nášho šéfkuchára. Pre deti máme pripravený kútik s omaľovánkami a legom. 

Počas otvorenia sezóny si vychutnáte aj Nedeľný brunch na Dunaji
Strávte nedeľu príjemne v kruhu svojich najmilších. Nevarte, príďte na neskoršie raňajky a obed na loď Harmónia.Brunch trvá tri hodiny a okrem kotvenia sa budeme plaviť popod bratislavské mosty. Najkrajšie výhľady si užijete s obľúbeným občerstvením. Novinkou tohto roka sú oslavy počas Brunchov. Máte narodeniny a chcete ich osláviť s priateľmi? Má vaše dieťa sviatok a chcete mu pripraviť nezabudnuteľný zážitok? Pripravíme vám slávnostný stôl pre vášho oslávenca a hostí.

Nová sezóna s najobľúbenejšími plavbami

V roku 2024 budeme pokračovať v obľúbených plavbách Bratislavčanov aj turistov. Ukážeme vám to najkrajšie z Bratislavy počas Bratislavského okruhu, budeme sa plaviť na Devín, kde môžete objavovať krásy hradu aj podhradia. Tieto plavby máme počas sezóny niekoľkokrát za deň.

Budeme sa však plaviť aj ďalej. Vodné dielo Gabčíkovo je majestátne a rodičia radi vysvetľujú fyziku pri preplavovaní komôr. Náš sprievodca vám však poodhalí aj množstvo ďalších zaujímavostí z prírody či histórie. Nebudú chýbať ani plavby k Danubiane. Sú obľúbeným výletom aj pre školy. Počas plavby loďou je priestor pokochať sa výhľadmi aj získať informácie o prírode a v galérii sa oboznámiť s vizuálnym umením a dielami, ktoré ohromia.

Objavte všetky naše plavby TU.

Naše lode sú miestom zábavy aj oddychu

Máte doma neposedných špuntov a chcete ich zabaviť? Okrem pravidelných liniek máme pre nich aj fantastické detské párty s Michalom Domonkošom.

Milujete hudbu? Jadranskými rytmami nás roztancuje Malalata a pre jazzoví nadšenci si prídu na svoje počas koncertu Petra Lipu. Máte radi párty? Ani tie nebudú chýbať.

Ak ste milovníci gastronómie, Večere na Dunaji rovnako ako Nedeľný Brunch si vás získa. Plavba loďou, najkrajšie výhľady a jedlo od nášho šéfkuchára vám vytvoria dokonalý zážitok. 

Vštky informácie nájdete TU, stačí si len vybrať, ktorý zážitok je pre vás ten pravý.

Hitom minulého leta bola Gastro plavba do Viedne. Nebude chýbať ani v roku 2024

Predstavte si pomalú plavbu proti prúdu, slnečný deň, výborné jedlo od nášho šéfkuchára Tomáša Nitraya. Po raňajkách na palube sedíte na hornej palube s obľúbeným drinkom v ruke a s ľuďmi, s ktorými vám je dobre. Kocháte sa výhľadmi. Naobedujete sa na palube a po poobedňajšej káve dorazíte do Viedne. Navštívite známe námestia či obchody alebo si užijete Práter. Následne plní zážitkov nastúpite na palubu a plavíte sa späť do Bratislavy. Po dobrej večeri si užívate večerné výhľady. V osobnom prístave zakotvíte plní dojmov po krásnom dni.

3x denne strava na palube, cesta do Viedne a späť a zážitok, vďaka ktorému budeme mať pocit, že ste na dovolenke. Viac info TU.