3 tipy na firmený večierok

Nechajte sa inšpirovať najobľúbenejšími večierkami našich klientov.

Chcete prekvapiť svojich zamestnancov či obchodných partnerov a pripraviť im nezabudnuteľný zážitok? Loď samotná je výnimočným miestom a keď sa spojí s programom, ktorý odráža vašu firemnú kultúru, tvorí sa zážitok, na ktorý budete radi spomínať. Na našej lodi sme už hostili firmy, ktoré sú súťaživé, kreatívne, rady tancujú, majú radi koncerty, či vážnu hudbu. Všetci však milujú výborné jedlo. Máme skvelého šéfkuchára, ktorý dokonalo vyladí chute, či už preferujete klasickejšiu kuchyňu alebo chcete vyskúšať nové trendy. Pre inšpiráciu vám prinášame tri typy našich najobľubenejších firmených eventov. Ak ste malá firma a nepotrebujete pre svoj event celý priestor, čítajte do konca, nájdete tam inšpiráciu aj pre vás.

Večierok v štýle Great Gatsby

Loď sa premení na tajný bar - rekvizity, čašníci v kostýmoch, kasíno, ochutnávka rumu, swingová hudba. K tomu plavba loďou na Dunaji a chutné občerstvenie z kuchyne nášho šéfkuchára = nezabudnuteľný zážitok pre všetkých účastníkov. Takto vyzerá hviezdny večer v štýle Great Gatsby.

  

Retro párty

Šunková rolka s chrenom, či punčový rez? Na ktoré jedlá spomínate najradšej vy? My vám ich pripravíme tak, ako si ich pamätáte. K tomu retro priestor našej lode Žilina, disko guľa, farebné svetlá a hity, pri ktorých sme boli kráľmi parketu. Loď má dve uzavreté paluby - horná slúži ako parket, spodná ako reštaurácia.

  

Servírovaná večera za sprievodu živej hudby

Ak máte tím či obchodných partnerov, ktorý si rád vychutná vysokú gastronómiu a má rád služby na špičkovej úrovni, servírovaná večera je to pravé. Náš šéfkuchár vytovrí pre vás menu podľa želania. Takéto večere klienti radi kombinujú s ochutnávkou vína alebo rumov.

  

Máme ešte voľné termíny na november a december. Napíšte nám na charter@lod.sk alebo zavolajte na 0910 312 797. Radi sa s vami porozprávame o príprave vášho jedinenčného firemného eventu.

 

STE MENŠÍ TÍM?

Výborným jedlom nikdy nič nepokazíte, práve naopak. Menšie tímy si väčšinou neusporiadajú vlastnú párty, no priemnou alternatívou je spoločná večera. Ideálne v netradičnom prostredí, ktoré znásobí zážitok z vynikajúcej gastronómie. Aj na lodi pripravujeme stoly pre firmy, ktoré rady prichádzajú s kolegami, ale aj obchodnýi partnermi. Zarezervujte si stôl aj vy a príďte osláviť koniec roka na niektorú z našich tematických Večerí na Dunaji.

  

Sme tu pre vás, aby sme spolu s vami pripravili event, ktorý budete chcieť zažiť znova. Či už sa jedná o vianočný večierok, výročie firmy, firemné raňajky či firemný rodinný deň

Kontaktujte nás, radi sa s vami porozprávame o vašich predstavách.