Svadba na lodi

Svadba na lodi

Plánujete svadbu – jeden zo svojich najkrajších a najdôležitejších dní v živote, ale nenašli ste miesto, ktoré by vás chytilo za srdce? Také, ktoré je nevšedné, romantické, jednoducho výnimočné? Chcete aby ste si vy aj všetci pozvaní hostia pamätali váš svadobný deň do konca života? Prežite ho na Dunaji plavbou v modernej výletnej lodi.

Zážitok na kľúč podľa želania

Počas vášho svadobného dňa ste najdôležitejší práve vy, milí snúbenci. A preto vás nechceme obmedzovať. Vy viete predsa najlepšie, ako má tento váš výnimočný deň vyzerať. Veríme, že my sa postaráme o to, aby všetko prebehlo podľa vašich predstáv, presne podľa vašich túžob. Pripravíme vám svadbu na kľúč podľa vašich preferencii, prispôsobíme jedálny lístok vašim chutiam a ak si budete želať, zabezpečíme DJ-a, výzdobu, hudbu, program. Ak si však niektoré zo spomínaných služieb budete realizovať sami, žiadny problém. Sme pripravení byť vám nápomocní.

Pýtate sa, či dokážeme zabezpečiť aj obrad? Odpoveď je áno! Na našej lodi môžete uzavrieť právne platné manželstvo. 

Plavba po Dunaji podľa vlastného výberu

Čo robí zo svadby na lodi výnimočnú udalosť? Plavba. Plaviť sa po Dunaji popod bratislavské mosty, k hradu Devín, do neďalekého Gabčíkova či Čilistova je niečo, čo v hoteli alebo reštaurácii vy ani vaši svadobní hostia nezažijete. Svadbou na lodi tak pripravíte nevšedný zážitok nielen sebe, ale aj všetkým vašim blízkym.

Ak si želáte menšiu svadbu do 50 ľudí, ideálnou pre vás bude loď Žilina. Ak si však predstavujete skutočne veľkolepú oslavu vášho nezabudnuteľného dňa s počtom hostí nad 50, k dispozícii vám bude naša najnovšia Harmónia – moderná, luxusná eventová loď, s ktorou zažijete skutočnú harmóniu na Dunaji.

Magické dátumy v čarovnej atmosfére

Patríte medzi páry, ktoré by svoj svadobný deň rady prežili v čarovnej atmosfére niektorého z magických dátumov? Potom rok 2020 praje práve vám! Veď posúďte sami, v ponuke sú skutočne pekné sobotné termíny: 4. 4. 2020, 6. 6. 2020, 8. 8. 2020, 10. 10. 2020 aj 12. 12. 2020. Skvelé, však? Kombinácia výnimočného dátumu a nevšedného zážitku v podobe svadby na lodi vyčaruje udalosť, na ktorú do konca života nezabudnete.

Bližšie informácie o kapacite lodí, možnosti plavby, obrade, návrhu menu a dekorácie priestorov, či parkovania v prístave sa môžete dočítať v Cenníku svadby na lodi.

V prípade, že si nevyberiete svadobné menu z našej ponuky, vieme vypracovať menu na mieru, podľa vašich preferencií. Ak si budete želať výzdobu priestorov, DJ-a, prípadne iné služby, sme vám k dispozícii. Ak si však niektoré zo spomínaných služieb chcete realizovať sami, nie je v tom žiadny problém. Vo všetkých smeroch sme pripravení byť vám nápomocní. Parkovanie v prístave je samozrejmosťou.

Cenník svadba na lodi

Radi by ste dostávali newsletter do Vašej schránky? Odoberať
Partneri

Pri používaní tejto stránky dochádza k spracovaniu cookies, ktoré nám pomáhajú zvyšovať kvalitu služieb. Spracovaniu cookies zabránite zmenou nastavenia v internetovom prehliadači.

Zobraziť viac informácií Rozumiem